TUZLUÇAYIR KOMBİ SERVİSİ  0312 433 17 77
 

          arıza tespit

             

Kombiler    gaz, elektrik, su ile çalışan konforlu cihazlardır. Bu konforlu cihazlarda zaman ile oluşan her türlü arıza tarafımızca tespit edilir.

               tamir

             

Kombilerinizde    meydana gelen her türlü arıza uzman eller tarafından onarılarak kombiniz ilk günkü haline gelir.

       Bakım & Onarım
             
Kombinizin    ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Aksi halde kombi ve tesisatın verimi düşer, ömrü kısalır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Tuzluçayır Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön sırada gelmektedir. Günümüzde evlerimizde ve iş yerlerimizde sıkça kullandığımız ve de hayatımızı kolaylaştıran bu cihazlara yılda en az bir defa bakım yapılması gerekmektedir. Bakım yapılmaması halinde cihazınızın performansı düşecek sık sık sorunları ve arızaları olacaktır. Tasarrufta elde edemeyeceksiniz. Bakım yapılması taktirinde ise cihazınız ilk gün ki gibi olacak ve performansı artacaktır. Çıkabilecek arızaların önüne geçerek tasarruf sağlayacaksınız. 
Tuzluçayır Kombi Servisine ulaşmak için 312 433 17 77 numaralı çağrı merkezimizi arayıp arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. Arıza kaydı bıraktıktan sonra ise kaydınız uzman teknik ekibimize iletilecektir. Uzman teknik ekibimiz siz en kısa sürece ulaşacaktır ve sorununuzu onaracaktır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir artık hiç bir sorunu dert etmeyeceksiniz. Hedefimiz sizi memnun ve rahat ettirmektir. Bu sebeple teknik ekibimiz  sürekli kendilerini geliştirmek için eğitim almaktadırlar.http://www.boschcankayaservisi.com/?P=prvw